Gardner, Erle S.: A táncos lányok esete

Erle S. Gardner
Erle Stanley Gardner
Földes Jolán
Palladis Rt. Kiadása (Budapest)
Fűzött papírkötés , 224 oldal
Sorozatcím: Pengős Regények
Méret: 18 cm x 12 cm
2026-01-18 20:10

Jó állapotú példány.
A borító kopott, gerince vászonnal javított.
152

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Aktuális ár:
11.000 Ft Licitek száma: 11