Táltos Kiadás(Budapest)
Utólagos egészvászon kötés
, 133 oldal
19 cm x 12 cm
Budapest, 1920, Táltos kiadó; 133 p. + [2] p.
Szerző által aláírt példány. Recitatív. Versek. Írta: Babits Mihály. Második kiadás. Az előlapon a kiadó emblémája alatt a szerző, Babits Mihály költő, műfordító tollal beírt, jól olvasható aláírása látható. A hátlap belső oldalán tollal beírt tul. névbeírás található. Utólagos egészvászon kötés aranyozott feliratos könyvgerinccel, kissé foltos kötéstáblákkal, színezett felső lapélekkel, hiánytalan állapotban.
Új könyvekre
Kik messze tőlem együtt énekeltek -
Ó boldog verseny, bátor, büszke, boldog
költők, kik együtt, értőknek daloltok,
Új könyvekre
Leütési ár:
80.000 Ft