Inozemcev, Sz. N.: Alkatrészkatalógus a "Pobeda" M-20 típusú személygépkocsihoz

Sz. N. Inozemcev
Gábor Pál
G. N. Kolojarszkim
Autó- és Alkatrészkereskedelmi Vállalat (Budapest)
Félvászon , 266 oldal
Sorozatcím: Autó- és Alkatrészkereskedelmi Vállalat autókezelési szakkönyvsorozata
Kötetszám: 12
Méret: 20 cm x 15 cm
2018-07-01 20:00

Fekete-fehér ábrákkal, illusztrációkkal.
A borító és néhány lap kissé foltosak, a borító éle kopottas.

Alkatrész vásárlók figyelmébe 3
Az M-20 típusú Pobeda személygépkocsi műszaki jellegzetességei 5
Az M-20 típusú Pobeda gépkocsi alkatrészeinek csoport és alcsoport mutatója 15
Az M20 típusú Pobeda gépkocsi alkatrész jegyzékének számsoros mutatója 18
Az M-20 Pobeda gépkocsi alvázának alkatrészei 33
A GAZ-30 típusú «Sedán» modell karosszéria alkatrészei 178
Szerelési anyagnormák 234
Betű jelmagyarázat a szerelési anyagok jelzéséhez 261
Az M-20 Pobeda gépkocsiban beépített csapágyak táblázata 262
Cirill-magyar ABC 266 Vissza
182

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
2.100 Ft Licitek száma: 5