Fehér Tibor: Zoárd vitéz

Történelmi regény a serdültebb ifjúság számára

Fehér Tibor
Györgyfi György
Szent István Társulat (Budapest)
Félvászon , 182 oldal
Méret: 24 cm x 17 cm
2018-07-01 20:00

Györgyfi György fekete-fehér rajzaival illusztrálva. Nyomtatta a Stephaneum nyomda, Budapest.
A gerinc vászonnal pótolt, a borító kissé kopottas. Belülről megerősített példány. Néhány lap széle nedvességtől enyhén foltos.

Részlet: Fekete, szakállas felhők úsztak a koratavaszi égen kelet felé. Még alig olvadt el a februárvégi, szennyes hó, de már újzölden mosolyogtak a rétek. Az eső lassan szitált. A levegő mégis... Tovább

Részlet: Fekete, szakállas felhők úsztak a koratavaszi égen kelet felé. Még alig olvadt el a februárvégi, szennyes hó, de már újzölden mosolyogtak a rétek. Az eső lassan szitált. A levegő mégis langyos volt az enyhe páráktól. Egy magános fűzfán szarka cserregett, majd hirtelen felrepült, bizonytalan kört kanyarított a levegőben és szállt lomhán a nyugati széltől sodortatva. A gyepű előtt páncélos vitézek bírkóztak a sárral. Lehettek vagy háromszázan. Nagy bőrpajzsot, széles, pikkelyes mellvértet viseltek, a kezükben pedig óriási, lobogós lándzsák fényes acélhegye meredezett a borús ég felé. Vissza
108

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
3.800 Ft Licitek száma: 10