Christie, Agatha: Poirot kéjutazáson

Agatha Christie
Kosáryné Réz Lola
Palladis Rt. Kiadása (Budapest)
Könyvkötői vászonkötés , 208 oldal
Sorozatcím: Pengős Regények
Méret: 19 cm x 14 cm
2018-07-01 20:00

Pallas irodalmi és nyomdai r.-t. nyomatta, Budapesten.
Az eredeti borító vissza lett ragasztva az első kötéstáblára és a gerincre, a kötés belülről megerősített. A címlapon jelölés látható, pár lap széle sérült.

Poirot mester, a rokonszenves, kedélyes detektívzseni pihenőt tart és utazni megy. Londonon keresztül Egyiptomba indul. De mert önkénytelenül is megfigyeléseket tesz, sok mindenfélét meglát és a... Tovább

Poirot mester, a rokonszenves, kedélyes detektívzseni pihenőt tart és utazni megy. Londonon keresztül Egyiptomba indul. De mert önkénytelenül is megfigyeléseket tesz, sok mindenfélét meglát és a szórakozásból megint csak munka lesz. Még hozzá mesteri nyomozómunka, mert a bűnügy, amelynek egy vékony szálán Poirot elindul, olyan szövevényes és olyan váratlan fordulatokat rejteget, hogy a vérbeli rendőrzsenit is próbára teszi. Csupa meglepetés, csupa izgalom minden újabb fejezete a regénynek, melynek páratlan felépítése igazi művészre vall, aki az izgalmas történetet még humorral és szatirával is be tudja aranyozni. Nem csoda, hogy Agatha Christie díjat nyert ezzel a regényével. Vissza
072

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
5.800 Ft Licitek száma: 33