Róheim Géza: Hungarian and vogul mythology

Magyar és Vogul mitológia

Róheim Géza
Géza Róheim
Esther S. Goldfrank
J. J. Augustin Publisher (New York) ,
Kiadói egész vászonkötés , 98 oldal
Sorozatcím: Monographs of the American Ethnological Society
Kötetszám: 23
Nyelv: Angol
Méret: 24 cm x 16 cm
2019-06-09 20:00

New York, 1954, J. J. Augustin Publisher (J. J. Augustin, Glückstadt, Germany), [5] p. + 86 p. + [2] p.

Monographs of the American Ethnological Society. No.: XXIII. Edited by Esther S. Goldfrank.
Hungarian and Vogul Mythology. /Magyar és Vogul mitológia. From Róheim Géza. / Írta: Róheim Géza.
Warner Muensterberger előszavával, Esther S. Goldfrank szerkesztői bevezetésével. Angol nyelvű mitológiai tanulmánykötet számozott lábjegyzetekkel, részletes tartalomjegyékkel, címlapképként feliratozott térképvázlattal.
Kiadói egész vászonkötésben lévő példány feliratozatlan fed- és hátlappal, aranyozott feliratos könyvgerinccel, tiszta belívekkel, hiánytalan, jó állapotban.

215

Kikiáltási ár:
2.500 Ft
(Minimum licitlépcső: 100 Ft)

Leütési ár:
2.600 Ft Licitek száma: 2