A kosaram
0
MÉG
4000 Ft
a kedvezményes
házhoz szállításig

Az Antikvárium.hu Magyarország piacvezető antikváriuma, 800.000-es könyvkínálatával és több mint 650.000 fős regisztrált ügyfélkörével. Dinamikusan fejlődő magyar tulajdonú vállalat vagyunk. Fő tevékenységünk az antikvár könyvek beszerzése, feldolgozása és webáruházon keresztül történő értékesítése. A magyar antikvár könyveinket Új-Zélandtól Dél-Afrikáig, Egyiptomtól Peruig olvassák, nem csak magyarok: 55 országba szállítunk rendszeresen. Számunkra nagyon fontos a magas minőségű szolgáltatás; ezért kiemelt gondot fordítunk arra, hogy az általunk kínált könyvekről a legpontosabb tájékoztatást adjuk vásárlóink számára. Büszkék vagyunk arra, hogy cégünket két alkalommal is az „Ország Boltja” népszerűségi díjjal tüntették ki.

A részletes leírásért kattints a betölteni kívánt munkakörre.
Jövőbeni munkatársainkat keressük az alábbi pozíciókra:

    Termelési terület

    Már lassan 20 éve működő online könyvkereskedelmi cégünk felhívja a leendő munkavállalók figyelmét egy fantasztikus álláslehetőségre, mely az áruösszekészítő, csomagoló pozíciót takarja. Az Antikvárium.hu a csapattagok kérését szeretné teljesíteni azzal, hogy kibővíti a létszámot, mert bár így is megbirkóznak a feladatokkal, szeretnének egy kis vérfrissítést.

    A jelentkezőre váró egyszerűségében is komplex feladatok a következők:

    • raktárba érkező könyvek azonosító szerinti elhelyezése az azonosítóval rendelkező polcok megfelelő fakjába (nem angol szó, rossz helyesírással)
    • napi megrendelések összegyűjtése, melyben az azonosítók és az azonosítóval ellátott polcok segítenek
    • a könyvek után a célszemélyek beazonosítása, a postás munkáját megkönnyítendő
    • Ford tranzit kistehergépkocsi A pontból B pontba való eljuttatása, melynél fontos, hogy közben a 6 fős személyzet remekül érezze magát, miközben a hangsúly a biztonságon van. (Ez kb. 1 órát vesz igénybe naponta, ha több lenne, más fog vezetni!)
    • a könyvvel teli dobozok kézi mozgatása (max. 20 kg-os láda súlyemelése, mely nem elég indok egy köldöksérv beszerzéséhez, de helyettesíti a kondibérlet megvásárlását)

    Akit keresünk:

    • B kategóriás jogosítvány, különben nem vezethetsz, pedig kell!
    • jártál iskolába
    • igényes vagy a munkádra, nem dobálod szét a szemetet
    • igyekszel mindenben követni a műszakvezető tanácsait
    • a reggeli munkakezdéskor pontosan megjelensz és nem zúgolódsz – vagy csak halkan -, ha a munkavégzés időpontja kitolódik
    • a logikus gondolkodás kizárja, vagy nagy mértékben lecsökkenti a hibázás lehetőségét

    Előny:

    • Ford Tranzit típusú autó rutinszerű használata
    • árucsomagolási tapasztalat
    • pályakezdő vagy, vagy nem

    Amit kínálunk:

    • a csapattagok megértő és segítőkész hozzáállása, mely csak elvétve fullad röhögésbe
    • vásárlási kedvezmény a cég által forgalmazott könyvekből, hogy legyen miből szellemileg felfrissülni
    • hőségriasztás esetén védőital biztosítása, esetleg egy hidegzuhany
    • a céges rendezvényeken másfajta védőital felszolgálása
    • csapatépítő programok finanszírozása, bár nem minden este
    • hosszú távú munka, ahol megtalálhatod életed értelmét, ha mi is megtaláltuk benned az értelmet!

    Amennyiben úgy érzed, hogy Te lehetsz az egyetlen befutó, csak Te vagy képes megbirkózni a felsorolt feladatokkal és fel tudod venni a kesztyűt, főleg télen, küldd el fényképes önéletrajzod a pozíció megjelölésével a hr@antikvarium.hu e-mail címre.