Lengyel jelzett üveg váza 20. század második fele 30 cm

Méret: 30 cm x 18 cm
2023-05-07 20:00

30,5 x 18 cm

Hibátlan állapotú lengyel üveg váza gyártói - forgalmazói papíretikettel ellátva a 20. század második feléből. Nagy méretű, vastagfalú, überfang technikával készített alkotás. Többrétegű üveg váza, amelynek színtelen négyosztásos felületét borító sárga üvegrétegéből visszacsiszolt virágmotívumok láthatók. Ez a színkontraszt jól láthatóvá teszi az igényesen kivitelezett dekorációt. Talpán csillag formájú csiszolt bemetszés látható. Különösen dekoratív, áttetsző borostyán színű művészi üveg váza.
073

Kikiáltási ár:
30.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
30.000 Ft Licitek száma: 0