Th Ender: Buda és Pest (Ofen und Pesth) XIX.sz. közepe - színes litográfia, papír 9,5 cm x 15,3 cm

Méret: 25 cm x 31 cm
2023-09-24 20:40

Jelzés balra lent: Gez. v. Th. Ender, középen lent: Ofen und Pesth. Vom Blocksberg Gesehen, jobbra lent: Gest v. Radeliffe, litográfia, papír.
A kép mérete keret nélkül: 9,5 cm x 15,3 cm.
A kép mérete keretben 25 cm x 31 cm.
468

Kikiáltási ár:
32.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár: