Durain jelzéssel francia(?) művész 1940 körül: The Wailing Place of the Jews - rézkarc, papír 14,3 cm x 20 cm

Zsidók a Siratófalnál

Nyelv: Angol
Méret: 32 cm x 42 cm
2023-09-24 20:40

Jelzés lent: The Wailing Place of the Jews Durain (ceruzával), rézkarc, papír.
A rézkarc mérete keret nélkül: 14,3 cm x 20 cm.
A kép mérete keretben 32,1 cm x 42,1 cm.
445

Kikiáltási ár:
32.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
32.000 Ft Licitek száma: 0