Francia art deco fém-üveg váza 20. század eleje

Méret: 16 cm x 5 cm
2023-11-26 20:00

16,5x5,5 cm

Hibátlan állapotú, fújt és kézzel formázott francia art deco színtelen üveg váza a 20. elejéről. Mind formájában, mind anyaghasználatában jellegzetes art deco alkotás, amelyen a lapra csiszolt geometrikus formájú üveg váza részt fémből megmunkált madár alak díszít. A vázát és az azt díszítő kompozíciót szintén fémből készült és aranyozott, stilizáltan domborzatot ábrázoló stabil alapzat tartja. Különleges formai megoldású üveg váza, amiben a színek helyett a kompozíció és a térbeli megformálás kap hangsúlyt.
038

Kikiáltási ár:
56.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
61.000 Ft Licitek száma: 0