Verne Gyula: Tegnap és holnap (számozott, bibliofil példány) (Ez a kiadás összesen 25 számozott példányban készült.)

Verne Gyula
Jules Verne
Majtényi Zoltán
György Ferenc
Kovácsi Barnabás
Timár György
F. de Myrbach
Benett
Roux
Franklin-Társulat (Budapest) ,
Vászon , 265 oldal
Sorozatcím: Verne Gyula összes munkái
Méret: 20 cm x 15 cm
2025-04-13 20:00

Szép, tiszta és olvasatlan, gyűjtők számára készült limitált kiadású példány.
Fekete-fehér illusztrációkkal és fotókkal.
Az eredeti kiadást a Franklin-Társulat Magyar Irod. Intézet és Könyvnyomda nyomtatta Budapesten.
A regény zöld vászonkötésben 25 számozott példányban készült. Ez a könyv a 12. számú példány.

A Raton család5
Disz úrfi és Esz kisasszony57
Jean Morénas végzete101
A humbug145
A XXIX. században187
Az örök Ádám213
395

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
62.300 Ft Licitek száma: 65