Cseh csiszolt festett üveg pohár 20. század eleje

Méret: 12 cm x 8 cm
2025-05-04 20:00

12x8 cm

Hibátlan állapotú, fújt és kézzel formázott, színtelen cseh üveg pohár a 20. század elejéről. Külső felületét vízszintes elrendezésben részletgazdag, kézzel festett sárga és piros mintázat fedi, amely növényornamentikai formákat ábrázol, alsó része hámozott üveg. Felső peremét jó állapotú kontúros aranyozás díszíti.
014

Kikiáltási ár:
35.000 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Leütési ár:
35.100 Ft Licitek száma: 2