Buzánszky Jenő aláírt fekete-fehér fotója bekeretezve, paszpartuval, 38 cm x 29,3 cm
Buzánszky Jenő aláírt fekete-fehér fotója.
A fényképen Buzánszky Jenő filctollal írt, jól olvasható aláírása látható, a fénykép alatt a "Buzánszky Jenő (1925-2015)" felirat olvasható.
A fénykép mérete: 14,3 cm x 10 cm.
A fénykép mérete keretben: 38 cm x 29,3 cm.
A kép alatti szöveg mérete: 8,5 cm x 9 cm.
Jó állapotban megőrzött, fekete-fehér fénykép aranyozott, szép állapotú, üvegezett, fa képkeretben, paszpartuval.
Buzánszky Jenő (Újdombóvár, 1925. május 4. – Esztergom, 2015. január 11.) a Nemzet Sportolója címmel kitüntetett 49-szeres magyar válogatott labdarúgó (1950-1956). Ő volt az egyetlen vidéki törzstagja az ötvenes évek elején világhírűvé vált „aranycsapat”-nak. Kiemelkedő tehetségű, technikailag és taktikailag jól képzett játékos volt, egyaránt jeleskedett a szerelésben, a támadások elhárításában valamint az ellentámadások indításában is. Miután 1961-ben abbahagyta a játékot, az egyesület edzőjeként folytatta pályafutását egészen 1965-ig. Tagja volt az 1952-es olimpián (Helsinki) aranyérmet nyert válogatottnak és az 1954-es berni 5. labdarúgó-világbajnokságon ezüstérmet nyert csapatnak. Hátvédként játszott az Anglia elleni legendás 6:3-ra végződő 1953-as mérkőzésen.