Dosztojevszkij: Fehér éjszakák

Dosztojevszkij
Trócsányi Zoltán
Genius Kiadás (Budapest)
Aranyozott vászon Gottermayer kötés , 145 oldal
Méret: 19 cm x 13 cm
2026-01-18 20:10

Jó állapotú példány.
Nyomtatta a Világosság rt., Budapest.

Első éjszaka
Csodás éj volt, olyan éj, amilyen - ó, kedves olvasó - talán csak akkor lehetséges, amikor még fiatalok vagyunk. Az ég oly csillagos volt, oly derült volt az... Tovább

Első éjszaka
Csodás éj volt, olyan éj, amilyen - ó, kedves olvasó - talán csak akkor lehetséges, amikor még fiatalok vagyunk. Az ég oly csillagos volt, oly derült volt az ég, hogy föltekintve rá, önkéntelelnül is okvetlen megkérdezte az ember magától: hát valóban élhetnek ilyen ég alatt mindenféle haragos és szeszélyes emberek? Ez - ó, nyájas olvasó - szintén nagyon fiatalos kérdés, de bár küldené az ég mennél gyakrabban lelkedre!... Vissza

Fehér éjszakák
Első éjszaka3
Második éj18
Nasztjenjka története38
Harmadik éj52
Negyedik éj62
Reggel75
A gyönge szív79-145
101

Kikiáltási ár:
1 Ft
(Minimum licitlépcső: 1000 Ft)

Aktuális ár:
12.500 Ft Licitek száma: 13